top of page

O NÁS

IMG_4640.JPG

U nás si opravdu odpočinete

Ubytování Staré Hutě vám přináší nezapomenutelný pobyt v srdci nádherných Novohradských hor. Nacházíme se v jedné z nejstarších osad jménem Staré Hutě, která je proslulá svým klidem a nedotčenou přírodou. Naše ubytování je určeno pro ty, kteří hledají kvalitní odpočinek pro své tělo i duši.

Máme pro vás připravené tři prostorné samostatné pokoje s vlastní koupelnou. Pokoj Deluxe je vybaven velkou novomanželskou postelí Queen size, televizí, koupelnou s perličkovou vanou a masážním sprchovým boxem s možností využití páry. Pokoj Comfort je ideální pro až čtyři osoby a nabízí dvě dvoulůžkové postele, televizi, vlastní koupelnu s perličkovou vanou, sprchou a WC. Pokoje Deluxe a Comfort mají také balkón s úchvatným výhledem na Vysokou horu. Pro větší rodiny nebo skupiny přátel máme pokoj Rodina se třemi dvoulůžkovými postelemi, televizí a vlastní koupelnou se záchodem a sprchou.​

V srdci Novohradských hor

Během svého pobytu u nás budete mít možnost objevovat okolní přírodu Novohradských hor. Můžete se vydat na pěší túru po malebných stezkách, prozkoumávat tajemný Žofínský prales nebo si užít cyklistické výlety po okolí. Pro milovníky zimních radovánek jsou k dispozici bežkařské trasy, které vás zavedou do kouzelné zasněžené krajiny.

FB_IMG_1529018221865.jpg
IMG_20180505_193009.jpg

Venkovní zázemí

Venkovní zázemí našeho ubytování je opravdovým rájem pro všechny milovníky přírody a venkovního života. Užijte si atmosféru večerního grilování a společná posezení pod pergolou, kde si připravíte lahodná jídla na našem grilu. Pro děti tu máme zahradní domek, kde si budou hrát a objevovat, a pro ty nejodvážnější je připravena trampolína, na které si mohou odskočit do oblak.

Naše ubytování je ideální pro rodinnou rekreaci. Prostředí Starých Hutí vám přináší klid a pohodu, kterou hledáte během dovolené s rodinou. ​

Myslíme na každý detail

V patře najdete společnou kuchyňku s veškerým vybavením, abyste si mohli připravit své oblíbené pokrmy. Mikrovlnná trouba s grilem, varná konvice, vařič a toustovač vám umožní připravit si jídlo přesně podle svých představ.

​Rádi bychom vás upozornili, že signál pro Vodafone a T-Mobile může být ve Starých Hutích slabý, nebo žádný. Ale nebojte se, u nás  zapomenete na sledování zpráv a plně se soustředíte na svůj odpočinek a relaxaci. Připojení k internetu je zajištěno díky novému systému Starlink.

Přijďte k nám do Ubytování Staré Hutě a objevte kouzlo klidného a příjemného pobytu v srdci Novohradských hor!

IMG_1903.jpg
bottom of page