top of page

O nás

Ubytování Staré Hutě vám přináší nezapomenutelný pobyt v srdci nádherných Novohradských hor. Nacházíme se v jedné z nejstarších osad jménem Staré Hutě, která je proslulá svým klidem a nedotčenou přírodou. Naše ubytování je určeno pro ty, kteří hledají kvalitní odpočinek pro své tělo i duši.

Máme pro vás připraveny tři prostorné samostatné pokoje s vlastní koupelnou. Pokoj Deluxe je vybaven velkou novomanželskou postelí Queen size, televizí, vlastní koupelnou s perličkovou vanou a masážním sprchovým boxem s možností využití páry. Pokoj Comfort je ideální pro až čtyři osoby a nabízí dvě dvoulůžkové postele, televizi, vlastní koupelnu s perličkovou vanou, sprchou a WC. Pokoje Deluxe a Comfort mají také balkón s úchvatným výhledem na Vysokou horu. Pro větší rodiny nebo skupiny přátel máme pokoj Rodina s třemi dvoulůžkovými postelemi, televizí a vlastní koupelnou se záchodem a sprchou.

Během svého pobytu u nás budete mít možnost objevovat okolní přírodu Novohradských hor. Můžete se vydat na pěší túru po malebných stezkách, prozkoumávat tajemný Žofínský prales nebo si užít cyklistické výlety po okolí. Pro milovníky zimních radovánek jsou k dispozici bežkařské trasy, které vás zavedou do kouzelné zasněžené krajiny.

Venkovní zázemí našeho ubytování je opravdovým rájem pro všechny milovníky přírody a venkovního života. Užijte si atmosféru večerního grilování a společná posezení pod pergolou, kde si připravíte lahodná jídla na našem grilu. Pro děti tu máme zahradní domek, kde si budou hrát a objevovat, a pro ty nejodvážnější je připravena trampolína, na které si mohou odskočit do oblak.

Naše ubytování je ideální pro rodinnou rekreaci. Prostředí Starých Hutí vám přináší klid a pohodu, kterou hledáte během dovolené s rodinou. 

V patře najdete společnou kuchyňku s veškerým vybavením, abyste si mohli připravit své oblíbené pokrmy. Mikrovlnná trouba s grilem, varná konvice, vařič a toustovač vám umožní připravit si jídlo přesně podle svých představ.

U nás věříme v kvalitu a pohodlí našich hostů. Proto je v ceně ubytování zahrnuto kvalitní a čisté damaškové povlečení, ručníky, osušky, koupelnové podložky a základní toaletní potřeby. Navíc vám poskytujeme volný přístup k internetu ve všech našich vnitřních prostorách.

Rádi bychom vás upozornili, že signál pro Vodafone a T-Mobile může být ve Starých Hutích slabý, nebo žádný. Ale nebojte se, u nás  zapomenete na sledování zpráv a plně se soustředíte na svůj odpočinek a relaxaci. Připojení k internetu je zajištěno je  díky novému systému Starlink.

Přijďte k nám do Ubytování Staré Hutě a objevte kouzlo klidného a příjemného pobytu v srdci Novohradských hor!

bottom of page