top of page

O nás

Ubytování  Staré Hutě se nachází v srdci Novohradských hor, v jedné z nejstarších osad jménem Staré Hutě. Ubytování je určeno těm, kteří svému tělu a duši chtějí dopřát kvalitní odpočinek. K dispozici jsou tři prostorné samostatné pokoje s vlastní koupelnou a přízemní apartmán pro 4 osoby. Pokoj Deluxe nabízí velkou novomanželskou postel Queen size, Tv, WC, vlastní koupelnu s perličkovou vanou a masážní sprchový box s možností využívat páru. Pokoj Comfort je uzpůsoben až pro čtyři osoby, jsou zde dvě dvoulůžkové postele, Tv, vlastní koupelna s perličkovou vanou, sprcha, WC. Pokoj Deluxe a Comfort  disponují balkónem s nádherným výhledem na Vysokou horu. Pokoj Rodina (3 dvoulůžkové postele) je uzpůsoben až pro 6 osob, pokoj disponuje Tv, vlastní koupelnou se záchodem a sprchou. Ve společných prostorách se nachází prostorná společenská místnost s posezením. Dále můžete využívat společnou plně vybavenou kuchyň (mikrovlnná trouba, sklo-keramická deska, trouba, varná konvice, myčka).

 

Staré Hutě jsou zejména v posledních letech velmi vyhledávanou lokalitou, především pro nedotčenou přírodu, čisté ovzduší a klid. V okolí najdete hned několik tursitických atrakcí( Žofínský prales, turistické stezky, cyklistické trasy, koupání). V zimě je zde udržována bežkařská stopa. Osada Staré Hutě je vhodná i pro K ubytování náleží travnatá plocha se zázemím pro děti a venkovním posezením s grilem a pizza pecí. 

kuchařka

V patře se nachází společná kuchyňka s vybavením (mikrovlná trouba s grilem, varná konvice, vařič,toustovač)

 Možnost objednání SNÍDANĚ byla dočasně pozastavena.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením.
Jízdní kolo
Pokoj Deluxe a Comfort nabízí krásný výhled na Vysokou horu.
 

 
Venkovní posezení - altán s grilem a pizza pecí, ohniště.
wifi FREE
V ceně ubytování je kvalitní čisté damaškové povlečení, ručníky, osušky, koupelnové podložky a základní toaletní potřeby.
Zdarma přístup k internetu ve všech vnitřních prostorách - nově Starlink

Upozornění:  Signál pro Vodafone a T-mobile je velmi slabý.
bottom of page